Circus Brilliant Eq

Circus Brilliant Eq

Circus Brilliant Eq, parlak sirk olarak çevrilen İngilizce bir tanımlamadır. Son derece ilgi çekici bir EGT slot oyunudur. 5 makara üzerinden oynanır. Wild yerine kullanılan sirk sembolü sayesinde kazanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Mısır görevi de vardır. Oyunda free spin bulunur. Ödeme hatlarının sayısı ise 20 olarak dikkat çekmektedir. Başarılı altyapısı beklentileri sonuna kadar karşılamaktadır.

Circus Brilliant Eq Nasıl Oynanır?

Circus Brilliant Eq her türlü bilgisayar üzerinden rahatlıkla oynanabilir. Bunun yanı sıra mobil cihazların kullanımı da mümkündür. Sadece tek bir kere yapılacak olan tıklama işleminin ardından erişim sağlanmış olur. Başlatmak adına şu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir;

 • Please place your bet ibaresi, lütfen bahsinizi yapın demektir. Buranın altında sunulmuş olan özel miktarlar dikkat çekmektedir. Minimum 20’dir. 40 birim, 100 birim, 200 ya da daha yüksek olacak şekilde 400 üzerinden katılımı rahatlıkla sağlamanızın önünde hiçbir engel yoktur.
 • Aynı zamanda oyunda yer alan özel başlatma tuşu da söz konusudur. EGT tarafından tasarlanmış olan slotların tümünde bunun turuncu renkli olduğunu hemen ifade etmek lazım.
 • Buna basılması ile beraber makaralar da dönmeye başlamaktadır.
 • Slot oyununun dikkat çeken özelliği şanslı olan kişilerin kazanabilmesini sağlamasıdır. Bunun yukarı çekilmesi ise ödeme hatlarının tümünün açılması ile söz konusudur.
 • Aktarım miktarı seçiminin buna göre yapılması gerekmektedir. Bu sayede başarılı olabilirsiniz.

Circus Brilliant Eq Kuralları

Circus Brilliant Eq kural ve sembol puanlaması hakkında şunları söylemek gerekmektedir;

 • Wild sembolü oyun içinde sirk görseli olarak karşımıza çıkmaktadır. 2,3,4 ve son olarak 5 defa ekranda yakalanması halinde başarılı olabilir ve bunun sonucunda para kazanabilirsiniz. 400 yani en yüksek miktarlı katılımlarda 5 wild simgesi 200000 birim kazanç demektir.
 • Free spin elde edebilmek için yine simgeleri yakalamak şarttır. J, A, Q ve K üzerinden bunun yapılması mümkündür. Karşılığında 5 dönüş hakkının sahibi olabilirsiniz.
 • Fil, ayı ve yunus balığında free spin hakkı 15 olmaktadır.
 • Kadın sirk görevlisi veya joker ise 50 fre spin anlamına gelir.
 • Oyunda kazanç oranına bir sıralama yaptığımız zaman ilk sırada joker figürü ile kadın görevli gelmektedir. 20000 birim kazanç sunarlar.
 • Gerek fil gerekse at ve yunus balığı ise 10000 gibi tatmin edici bir miktarın alınması demektir.
 • Oyundaki harflerin değeri ise 2000 şeklindedir.

Burada unutulmaması gereken şey ise ilgili miktarların elde edilebilmesi için görsellerin 5 tane olacak biçimde eşleştirilmesi ve makaraların durmasının ardından yakalanması gerekmektedir.

Circus Brilliant Eq Tasarımı Nasıl?

Circus Brilliant Eq oyun tasarımı konusunda kesinlikle kusursuz olmasıyla dikkat çekmektedir. Sirk atmosferinin çok iyi bir biçimde yansıtılmış olduğunu hemen ekleyelim. Arka planda bunun değişik görsellerle tasarlanması harika bir deneyim anlamına gelmektedir. Oyun panelindeki tüm yatırım alanları ve butonları en alt kısımda karşımıza çıkar.

Slot oyunun dikkat çeken bir diğer özelliği ise katılım sağlamış olan kişinin çeşitli ayarlamalar yapmasına her daim olanak sağlamış olmasıdır. Oyun sesini tek bir tuş üzerinden kapatabilirsiniz. Sessiz mod devreye girmektedir. Ekran büyütme de mümkündür.

Circus Brilliant Eq Mobil Cihazlarda Oynanır mı?

Circus Brilliant Eq mobil uyumlu olması sayesinde sadece bilgisayar üzerinden değil aynı zamanda akıllı cep telefonları ve tabletler üzerinden de tercih edilebilmektedir. Oyunun bulunduğu site üzerinden yapılan girişin sonrasında bir kere bunun üstüne tıklamak yeterli olacaktır. Çok kısa bir süre içinde mobil ekrandan oyun açılır. Hangi marka ya da hangi işletim sisteminin olduğunun bir önemi yoktur.

Circus Brilliant Eq Hangi Sitelerde Var?

Circus Brilliant Eq oyun katılımı yapabilmek adına farklı birçok sitenin kullanılması mümkündür. EGT gibi dünyanın en büyük oyun altyapı şirketlerinden birisi olan firmanın oyunları, casino ve bet firmalarının resmi alanlarında yer alır. Giriş için üye olmak gerekmektedir. Ofislerin bir kısmı ise hem paralı hem de parasız oyun hakkını sunmaktadır. Böylelikle sadece kazanmak için değil aynı zamanda güzel zaman geçirmek ve oyuna dair deneyim sahibi olmak adına da tercih edebilirsiniz. Bunun önünde bir engel yoktur.